לוח החוגים

 מדיניות החוגים

הכניסה לחוגים מותנית בהרשמה מראש בלבד דרך האפליקציה ב"מערכת שעות" או באמצעות הקישור באתר.

פתיחת חוג מותנית בהרשמת 3 משתתפים ומעלה (במידה ולחוג ירשמו פחות מהמינימום עד 45 דק' לפני תחילת השיעור, החוג לא יתקיים ותשלח הודעת SMS לנרשמים על ביטול החוג) .

בכל חוג ישנה כמות מקסימלית של משתתפים בהתאם לשיקולי המערכת.

במידה ומנוי נרשם לשיעור ואינו מגיע, יש לבטל את ההרשמה עד שעה ממועד השיעור.

מנוי שירשם לשיעור ולא יבטל במועד הנקוב, המערכת תחסום את הרשמתו לחוגים במשך 7 ימים (מיום אי הגעתו).

במידה והחוג מלא- יש אפשרות להיכנס לרשימת המתנה, במידה ויהיה ביטול של משתתף בחוג, תשלח הודעת SMS לראשון ברשימת ההמתנה ויתאפשר לו להירשם דרך האפליקציה עד 15 דק' מרגע קבלת ההודעה, במידה ולא נרשם, המערכת תשלח הודעה למנוי הבא ברשימה וכך הלאה.

מנויים שאינם רשומים לשיעור או לקוחות מזדמנים, יכולים להיכנס לשיעור רק על בסיס מקום פנוי.

ניתן להירשם לשני חוגים ביום: חוג אחד בבוקר וחוג אחד בערב, בהתאם למערכת החוגים בה מוגדרים שעות חוגי הבוקר והערב.

הנהלת הפארק רשאית לשנות ולעדכן את המדיניות בהתאם לצרכיה ועפ"י שיקול דעתה.

 

לקריאה מונגשת גללו מטה אחרי הקבצים המצורפים

לשינויים בשעות הפעילות עקב חגים ומועדים לחצו כאן

 

יש להתעדכן באפליקצית "פיזיקל" על שעות פעילות החוגים בחגים מועדים וחופשים


יום ראשון
משעה 07:00 עד 08:00 פילאטיס עם אורלי
משעה 08:15 עד 09:15 -יוגה אשטנגה עם רוית
משעה 09:30 עד 10:30 - פעילות גופנית לגיל השלישי
משעה 10:30 עד 11:30- התעמלות לגיל השלישי עם אורי
משעה 17:00 עד 18:00 עיצוב וחיטוב עם אורלי צילבון 
משעה 18:00 עד 19:00- פילאטיס עם מלי
משעה 19:30 עד 21:00 -  Kango dance & power עם שרית
משעה 19:00 עד 20:00 ספינינג עם מלי
 משעה 20:00 עד 21:00 ספינינג עם מלי
יום שני
משעה 07:00 עד 08:00 ספינינג עם שלי 
משעה 07:00 עד 08:00 עיצוב הגוף עם אורלי 
משעה 08:00 עד 09:00 - פילאטיס עם אורלי 
משעה 09:00 עד 10:00- BODY FIT עם שרית 
משעה 10:15 עד 11:15- פלדנקרייז עם לבנת
משעה 11:05 עד 11:50 התעמלות במים עם לבנת
משעה 17:00 עד 18:00 פלדנקרייז עם רונית 
משעה 18:00 עד 19:00- פילאטיס עם ארז 
משעה 19:00 עד 20:00-קרוס תחנות עם ארז
משעה 19:00 עד 20:00- ספינינג עם שלי
משעה 20:15 עד 21:15 יוגה עם סטלה
יום שלישי
משעה 07:00 עד 08:00 פילאטיס עם מלי
משעה 08:00 עד 09:00 יוגה עם סטלה
משעה 08:00 עד 08:50 פעילות במים עם לבנת
משעה 09:00 עד 10:00- פלדנקרייז עם לבנת
משעה 10:00 עד 11:00 פעילות במים עם לבנת
משעה 17:00 עד 18:00 - פילאטיס עם ג'ני
משעה 18:00 עד 19:00 - Tabata עם טל ברוש
משעה 19:00 עד 20:00 דאנס עם ריקו
משעה 20:00 עד 21:00 - KICK BOX עם אתי 
יום רביעי
משעה 08:15 עד 09:15 פילאטיס עם רלי
משעה 08:30 עד 09:30 אירובי מים עם אורי
משעה 09:30 עד 10:30 עיצוב וחיטוב עם טלי 
משעה 11:30 עד 12:30 פלדנקרייז עם רונית מתאריך 5.7
משעה 17:00 עד 18:00 FITNESS עם מלי
משעה 18:00 עד 19:00 פילאטיס עם מלי
משעה 19:00 עד 20:00 ספינינג עם אורלי
משעה 19:00 עד 20:00 פונקציונלי עם מלי
משעה 20:00 עד 21:30- Kangoo Jump עם שרית
יום חמישי
משעה 07:00 עד 08:00 יוגה עם סטלה
משעה 08:15 עד 09:15 Core and fitness עם ג'ני
משעה 09:30 עד 10:30 פעילות גופנית לגיל השלישי עם אורי
משעה 10:30 עד 11:30 פעילות גופנית לגיל השלישי עם אורי
משעה 11:30 עד 12:30 אירובי במים עם אורי
משעה 17:00 עד 18:00 פילאטיס עם טלי
משעה 18:00 עד 19:00- Streching עם טלי
משעה 19:00 עד 20:00 - TABATA עם טל
משעה 19:00 עד 20:00 ספינינג עם אורלי
משעה 20:00 עד 21:00 Body fit  עם רותם
 
יום שישי
משעה 07:30 עד 09:30- יוגה עם סטלה
משעה 09:00 עד 10:00-FMC-TRAINING עם יהודית 
משעה 09:00 עד 10:00 - ספינינג עם שלי 
משעה 10:30 עד 11:30 Body Challenge עם ארז
משעה 11:30 עד 12:30- פילאטיס עם ארז
משעה 13:00 עד 14:00 קנגו עם שרית
  
מוצ"ש
 משעה 20:30 עד 21:30 ספינינג עם אורלי 

שאלות? אנא מלאו את הפרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם.

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input